Movies
Ratings
30
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0