Movies
Ratings
185
PicnicRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 1.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 3.0
Sugar Glass BottleRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5