Movies
Ratings
33
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0