Series
Ratings
53
The Third CharmRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5