Movies
Ratings
366
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0