Titles you rated
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
DriveRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
MommyRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
HookRated ★ 5.0