Movies
Ratings
565- The UglyRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- TarotRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5