Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 2.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Secret of the GrainRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0