Series
Ratings
106
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
 - Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
 
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0