Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
TagRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5