Movies
Ratings
96
Edward ScissorhandsRated ★ 1.0
Meet the RobinsonsRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0