Movies
Ratings
307
UpRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 2.0
Mean Girls 2Rated ★ 2.0
4th Man OutRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5