Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 3.5- Talking StreetRated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
Paik's SpiritRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.5