Movies
Ratings
194
Hello BrotherRated ★ 4.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Clifford's Really Big MovieRated ★ 3.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0