Titles you rated
MasqueradeRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 1.0
PunchRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5