Titles you rated
- 퇴마록Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0