Titles you rated
- No Bad DaysRated ★ 3.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 1.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 1.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0