Titles you rated
- My Love PatzziRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 1.5
The Three MusketeersRated ★ 1.5