Series
Ratings
256
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5