Series
Ratings
13
Skam France Season 4Rated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0