Titles you rated
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 2.5- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0- Uchi no Sanshimai: OkawariparetaiRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.5
- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
TorikoRated ★ 3.5- Midori daysRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0