Titles you rated
- 마이턴Rated ★ 4.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Inheritance DetectiveRated ★ 3.0
Minato's Laundromat: Wash My Heart! Season 2Rated ★ 4.0
Minato's LaundromatRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5- The Circle Season 6Rated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Hell for YouRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.0