Series
Ratings
40
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
From Season 2Rated ★ 2.5
From Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0