Titles you rated
The Color PurpleRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
BanditsRated ★ 3.0
The Boat That RockedRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
La Femme NikitaRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 3.0
The BirdsRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0