Titles you rated
Total RecallRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
HookRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0