Titles you rated
The World of UsRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Tigers Are Not AfraidRated ★ 3.0
RocksRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Sea InsideRated ★ 3.5
The CuredRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
VivariumRated ★ 3.5
FyreRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.5