Titles you rated
Baby DriverRated ★ 1.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 2.0
BraveRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
KlimtRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0