Series
Ratings
181
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5