Movies
Ratings
591
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
AirRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5