Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5