Movies
Ratings
766
The BrutalistRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Air Force Elite: ThunderbirdsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 4.0