Movies
Ratings
696
Psycho GoremanRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 2.5
West Side StoryRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 2.5
LascarsRated ★ 2.0
DobermannRated ★ 2.5
The Day of the CrowsRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 1.5
HancockRated ★ 1.0