Titles you rated
ValkyrieRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0