Series
Ratings
189
UncleRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Salon De HolmesRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
S LineRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.5
The DealRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5