Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0