Series
Ratings
173
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Go AheadRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
대학전쟁Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5