Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Final Space Season 2Rated ★ 4.0
Final Space Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0