Series
Ratings
38
Breaking BadRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.5
Da Vinci's DemonsRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5