Movies
Ratings
562
The HeatRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Zero TheoremRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 0.5
New TrialRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0