Series
Ratings
544
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.5
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 3.0
Shooting StarsRated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Europe Outside Your Tent Season 4Rated ★ 3.5
Europe Outside Your Tent Season 1Rated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5