Movies
Ratings
99
ThorRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5