Movies
Ratings
100
John WickRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0