Movies
Ratings
98
MasterRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Doll MasterRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Bad TeacherRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0