Movies
Ratings
405
Kamome DinerRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
American History XRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 5.0