Series
Ratings
12- トリハダRated ★ 2.0
- トリハダRated ★ 2.0
- Torihada 3Rated ★ 2.0
- Torihada 4Rated ★ 2.0
- トリハダRated ★ 2.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0- トリハダRated ★ 2.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0