Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Stand by Me Doraemon 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0