Movies
Ratings
73
Like CrazyRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Only YouRated ★ 3.0
UnsaneRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0