Series
Ratings
62
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
A je to!Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
MononokeRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
QueendomRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0