Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 1.5- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0