Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
LastRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5